Ünlü Şarkıcı Gülşen, Zayıflığının Sırrını Açıkladı

Sahnedeki enerjisi ve iddialı tarzıyla her zaman adından söz ettiren Gülşen, Kıbrıs’ta hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yeni single’ı için de hazırlıklarını sürdüren Gülşen, 26 Nisan’da çıkacak şarkısıyla müzik listelerini alt üst etmeye hazırlanıyor.

“Yenilenmeyi seviyorum,” diyen Gülşen, yeni projesi hakkında fazla bilgi vermeden hayranlarını heyecanlandırdı. “Şarkım 26 Nisan’da çıkıyor. Çok tüyo vermeyeyim, sürpriz yakında” sözleriyle merak uyandıran Gülşen, yine iddialı bir çıkışa imza atmaya hazırlanıyor.

Yıllardır zayıf ve fit görüntüsüyle dikkat çeken Gülşen, bu sırrın sorulması üzerine esprili bir dille “Açım” diye yanıt verdi. Doğru ve temiz beslenmenin önemini vurgulayan Gülşen, bu konunun kendisi için bir diyet programı değil hayat tarzı olduğunu söyledi. Herkese bol bol yürümeyi öneren Gülşen, sağlıklı yaşamın önemini bir kez daha hatırlattı.

Gülşen, çalışmanın kendisi için tatil olduğunu da itiraf etti. Ünlü şarkıcı, çalışmadığı zamanlarda daha çok yorulduğunu belirterek, “Çalışınca kendimi 7 yıldızlı otelde tatilde gibi hissediyorum. Uçağa bindiğim an dinlenebiliyorum. Sahneye hazırlanırken oturabiliyorum. İşimi yaparken kendimi inanılmaz iyi hissediyorum ve o zaman dinleniyorum. Onun dışındaki zamanlarda daha çok yoruluyorum” dedi.

Gülşen’in yeni şarkısı ve iddialı sahne şovları ile müzik dünyasındaki hakimiyetini sürdürmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir